• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Varjupaikade mittetulundusühing

Регистрационный код: 80249280

Administraator

Рабочие обязанности

Suhtleb varjupaiga klientide ja vabatahtlikega; täidab vajalikke dokumente ja väljastab arveid; täidab loomade andmebaasi; administreerib varjupaiga Facebooki lehekülge ja kodulehekülge; on graafiku alusel passiivses valves väljaspool tööaega, mille käigus püüab vastavalt edastatud väljakutsetele loomad; koristab ja hoiab puhta varjupaiga administratiivhoone üldkasutatavad ruumid.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
e-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara
Прочие требования
Töötaja on hea suhtlemisoskusega, hea pinge- ja stressitaluvusega, empaatiavõimega, kiire reaktsiooni- ja otsustusvõimega; töötada on vaja nii nädala sees kui nädalavahetustel ja olla passiivses valves graafiku alusel (töötaja ei pea olema töökohal, kuid on võimeline minema vajadusel väljakutsele)

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Raba tn 32
1
Заработная плата (брутто)
580 EUR
Lisaks põhipalgale passiivses valves oleku tasu 10% kokkulepitud töötasust.
Временный
Lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine.

Срок выдвижения кандидатуры
12.06.2018
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Seyle Juss, varjupaiga juhataja, Телефон: 5246705, Э-почта: yzNT@JjzNO@yzäÕdmm