Saaremaa Vallavalitsus

Arendus- ja kommunikatsioonioskonna meediaspetsialist

Рабочие обязанности

Meediaspetsialisti põhiülesandeks on avalikkusega, sh meediaga, suhtlemise koordineerimine Saaremaa vallas.
Tööülesannete kirjeldus on leitav www.saaremaavald.ee

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
английский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
специалист
dokumentide ja õigusaktide ning teavitustekstide vormistamise oskust; oskust kasutada teenistuskohal vajalikke arvutiprogramme ja andmekogusid, sh sotsiaalmeedia toimetamise oskust ja kogemust
Прочие требования
head suhtlemisoskust, projektijuhtimise ja meeskonnatöö alaseid teadmiseid ja kogemust; head veenmis- ja läbirääkimisoskust; ideid avalikkuse teavitamise osas ja nende elluviimist ning soovi aidata kaasa Saaremaa valla arengule

Со своей стороны предлагаем

• motiveerivat ja väljakutseid võimaldavat tööd;
• erialast täiendkoolitust.

Местонахождение места работы
Saare maakond, Lossi tn 1 Kuressaare
1
Заработная плата
kokkuleppel

• CV;
• motivatsioonikiri (sh palgasoov);
• haridust ja erialast ettevalmistust tõendavate dokumentide koopia;
• isikut tõendava dokumendi koopia;
• muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Dokumendid palume esitada digiallkirjastatult 21.detsembriks 2018 e-posti aadressil vald@saaremaavald.ee või Saaremaa Vallavalitsusele aadressil Lossi 1, 93819 Kuressaare, märgusõna „Meediaspetsialist“.

Срок выдвижения кандидатуры
21.12.2018
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо, другое
• muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks
Arendus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja Karin Närep, Телефон: + 372 452 5030, Э-почта: ÕzNäTdTzNmyJqzzNmgzzjzhDdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур