• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Välisministeerium

Регистрационный код: 70002526

Äri- ja investeeringute nõunik

Рабочие обязанности

• kaardistad Aafrika riikide majandusolukorda, tuvastad uusi ekspordi- jm majanduskoostöö ning investeerimisvõimalusi ning esitled neid Eesti ettevõtjatele, koostad tegevuskavasid
• suhtled Aafrika riikide ametiasutuste ja majandusringkondadega, regionaalsete majandusorganisatsioonidega, samuti Aafrika regioonis tegutsevate Eesti ettevõtete ja Eesti turule investeerinud Aafrika ettevõtetega, vahendad kontakte, nõustad ärikeskkonna osas ja toetad ettevõtteid probleemide lahendamisel
• korraldad kõrgetasemelisi ärivisiite, äriseminare ja -missioone, kontakt- ja promoüritusi Eesti ärikeskkonna ja võimaluste tutvustamiseks, sh e-residentsusega kaasnevaid võimalusi
• aitad kaasa välismajanduse valdkonna tegevusi toetava välislepingute baasi tagamisele

Требования к кандидату

эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
французский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
английский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Meie ootused Sinule:
• majandusalane kõrgharidus või ettevõtluskogemus; töökogemus samas valdkonnas mõne teise riigi esinduses või rahvusvahelises organisatsioonis
• väga hea inglise ja eesti keele oskus (C1), kasuks tuleb hea prantsuse keele oskus (B2)
• teadmised Eesti ettevõtlusest ja majanduskeskkonnast, eelistatult olemasolevad kontaktid eksportivates ettevõtetes
• teadmised Aafrika riikide ja regioonide majandusest, kontaktivõrgustiku omamine või suutlikkus see luua, ettevõtete ja ametiasutustega suhtlemise oskus
• rahvusvahelises projektis osalemise, töö- või juhtimiskogemus erasektoris
• tulemustele orienteeritus, iseseisvus, algatusvõime ja organiseerimisoskus
• väga hea müügi-, esitlus- ja suhtlemisoskus
• Eesti kodakondsus

Pakume Sulle võimalust esindada Eesti riigi majandushuvisid ja arendada Eesti ettevõtete ekspordivõimalusi Aafrika riikides. Oma tegevusega aitad koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS), Eesti aukonsulite ja eestlaste diasporaaga liikuda Eesti ettevõtetel ühekordsetelt eksporditehingutelt osaks globaalsetes väärtusahelates, leida toodetele uusi turge ja ideede elluviimiseks partnereid. Töökoht asub Välisministeeriumi peamajas Tallinnas. Sõlmime Sinuga töölepingu tähtajaliselt, kolmeks kuni viieks aastaks.

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Islandi väljak 1
Временный
Kolm kuni viis aastat
Время приступления к работе
01.04.2020

Palume kandideerimiseks saata e-posti aadressile personaliosakond@mfa.ee järgmised dokumendid:
• eestikeelne elulookirjeldus (CV)
• motivatsioonikiri, sh palgasoov

Срок выдвижения кандидатуры
07.03.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
spetsialist, Э-почта: ymNqeTzhäeqzÕeTDJgZzdmm