• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Välisministeerium

Регистрационный код: 70002526

Asekantsleri nõunik

Välisministeeriumi on oodatud asekantsleri nõunik

Рабочие обязанности

Pakume Sulle võimalust osaleda Eesti riigi huvide esindamisel ja julgeoleku kaitsmisel aidates ette valmistada tarku juhtimisotsuseid ja korrastades tööprotsesse. Nõunik koostab välispoliitika valdkonna tegevuste eelarveliste mõjude analüüse, koordineerib Välisministeeriumi protsesside kaardistamist ning toetab haldusküsimuste asekantsleri tööd.

Peamised teenistusülesanded:
• andmete kogumine, olemasolevate poliitikate seire ja mõju analüüs
• uuringute ja statistika tegemine ning eksperthinnangu andmine
• arengukavade, eelnõude jms planeerimisel osalemine
• eelarve koostamise protsessis osalemine ja selleks vajaliku analüütilise info tagamine
• tegevusvaldkonnaga seotud siseriiklikes ja rahvusvahelistes töörühmades osalemine

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 5 лет
Уровень образования
магистратура
английский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Meie ootused Sinule:

• kõrgharidus, soovitavalt rahandus- või majandusalane
• töökogemus finantsanalüüside- või mõju hinnangute koostamisel vähemalt 3 aastat
• väga hea MS Exceli kasutamise oskus
• kasuks tuleb protsesside kaardistamise põhimõtete tundmine
• väga hea planeerimisoskus ja analüütiline mõtlemine
• väga hea eesti keele oskus (C1), hea inglise keele oskus (B2)

Nõuniku võtame tööle tähtajatult, avaliku teenistuse seaduse alusel. Töökabinet asub Tallinna kesklinnas ja põhipuhkuse kestus on 35 päeva.

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Islandi väljak 1

Kandideerimiseks palume saata eestikeelse elulookirjelduse (CV) ja motivatsioonikirja koos palgasooviga kandideerin [ä] mfa [dot] ee

Срок выдвижения кандидатуры
14.12.2021
Olavi Seisonen, haldusküsimuste asekantsler, Э-почта: olavi [dot] seisonen [ä] mfa [dot] ee

Знаете ли вы, что при поддержке кассы по безработице у части работающих людей есть возможность приобрести новые навыки?