• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

OÜ Tehnokuller

Регистрационный код: 10274847

Autopesija

Рабочие обязанности

Sinu tööks saab olema valdavalt veoautode ja haagiste, aga ka busside, paketi- ja sõiduautode surve- ja käsipesu ning automatiseeritud pesuliini opereerimine.
Töö on vahetustega ning üle nädala palju vabu päevi jättev, vajalik on piisavalt hea tervis füüsilise iseloomuga töö tegemiseks niisketes oludes ning toime peab tulema tavapärase kliendisuhtlusega (pesula kliendid).

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
Компьютерная грамотность
начальный уровень

Со своей стороны предлагаем

Tööks vajalikku väljaõpet;
asjakohased töötingimusi ja töövahendeid;
oma tööpanusega teenimisvõimalust.

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Tori vald, Sauga alevik, Lauka tee 6
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
650-1100 EUR
Põhitasu pluss tulemustasu.
Tööaeg: vahetustega, summeeritud tööaja arvestusega. Pikk töönädal 5 tööpäeva ja lühike 2 päeva; võimalik ka teistsugune graafik!
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
11.10.2019
Avo Raud, Juhatuse liige, Телефон: 4475710, Э-почта: äTZeJümfTeÕ@hhmNdmm