AS Autotalot Oy

Autoremondilukksepp, mehaanik

Рабочие обязанности

Autoremonditöökoda Helsingis pakub tööd pädevale ja kohusetundlikule sõiduauto mehaanikule.
Töö kirjeldus: Sõidu- ja pakiautode hooldus/remont, mootorite remont, hammasrihmade ja kettide
vahetus, rehvivahetus, klaasid, sidurid, veermikutööd jne. Kandidaat ei pea omama kõiki oskusi üheaegselt.

Требования к кандидату

Прочие требования
Töökogemus ja teadmised lukksepp/mehaanikuna;
Korrektsus tööülesannete täitmisel;
Tehniline taip ja õppimisvõime.

Konkurentsivõimelist palka, arenemisvõimalusi jm. Töötunnid ei ole piiratud. Abistame vajadusel elukoha leidmisel ja paberite täitmisel.

Местонахождение места работы
Soome, Helsingi, Malmi
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата
Konkurentsivõimelist palka 12-18€ tunnis, arenemisvõimalusi jm. Töötunnid ei ole piiratud. Abistame vajadusel elukoha leidmisel ja paberite täitmisel.

Срок выдвижения кандидатуры
26.11.2019
Indrek Sarapuu, Juhatuse liige, Телефон: +372 502 7228, Э-почта: äTZeJüzÕqäf@ehüedZä