• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Kaitsevägi

Регистрационный код: 70008641

Autotehnik

Tallinnas

Рабочие обязанности

Tehnikatöökojas Kaitseväe tehnika ning agregaatide remondi ja hoolduse teostamine.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования
Läbitud ajateenistus või Kaitseliidu sõdurioskuste kursus.
Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (excel, word, power point) kasutamise oskust heal tasemel.
Valmisolek läbida tausta- ja julgeolekukontroll.
Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus ametikoha töövaldkonnas vähemalt kuus kuud

Со своей стороны предлагаем

Stabiilset ja kindlat sissetulekut.
Huvitavat ja vaheldusrikast teenistust.
Põhipuhkust 35 päeva aastas.
Häid sportimisvõimalusi.
Arenguvõimalusi ja täiendõpet.
Muud tegevväelastele ettenähtud soodustused.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn
1
Заработная плата (брутто)
1400 EUR

KAITSEVÄE TOETUSE VÄEJUHATUS
Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

Срок выдвижения кандидатуры
17.03.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Igor Novitski, volitatud isik, Телефон: 5854 4475, Э-почта: äkeNdTejäüqÕäJÕNzdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур