JK Barber OÜ

Регистрационный код: 14549528

Barber- meeste juuksur

Рабочие обязанности

Tartu kesklinnas, Kvartali keskuses tegutsev Khaled Barbershop pakub tööd barber- meeste juuksurile. Tööülesanneteks on meestele ja poistele juuksuriteenuste osutamine.

Требования к кандидату

Прочие требования
Kui väärtustad oma eriala ja soovid pakkuda klientidele parimat teenust ja teenindust; kui tahad töötada tõelises barbershopis ja olla meeskonna liige, siis see pakkumine on Sulle

Püsivat töösuhet, vajadusel täiendõpet kohapeal, salongi klientuuri, toetavat meeskonda, paindlikku töögraafikut, motiveerivat töötasu.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn
1
Заработная плата (брутто)
800-1300 EUR
Põhipalgale lisaks on võimalik teenida lisatasu vastavalt töötulemustele.
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
Tööaeg paindliku graafiku alusel.
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
11.01.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Terje Vaht, Телефон: +372 54532600, Э-почта: äTZeJÕfzhmD3zN3mNqfeydmm