• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Lainord OÜ

Регистрационный код: 14462543

CE-kategooria autojuht

Рабочие обязанности

Elementaarne koormate nõuetekohane kinnitamine ja veoste dokumentatsiooni täitmine,haldamine.Täiskoormate vedu.
Ringid alguse ja lõpuga Eestis. Ringi pikkus 5-6 päeva. 45h alati kodus!

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
основное образование
Сертификаты, свидетельства, дипломы
водитель грузовой
английский - желательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
русский - желательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
эстонский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Водительские права
CE категория
Компьютерная грамотность
начальный уровень
Прочие требования
Ootame kandideerima heatahtlikku kogemustega iseseisvat, korralikku ja kohusetundlikku autojuht-ekspediitorit. Vastastikku väärikat ja lugupidavat suhtumist. Heaperemehelikku ümberkäimist töövahenditega. Vajalik eelnev kogemus kardin-poolhaagisel

Meeldivalt sujuvat täiskohaga tööd kompaktses väikeettevõttes. Vastastikust lugupidavat ja väärikat suhtumist, kus autojuhil on võrdväärse partneri positsioon.Uueväärsed töövahendid, keskmisest paremas varustuses. Õigeaegset progresseeruvat töötasu vastavalt boonustele.
Lisaks motivatsioonipaketid-perereisid,spa puhkused. Tasustamise võimalus 2x kuus

Местонахождение места работы
Eesti, Eesti-Rootsi-Soome-Eesti
1
Заработная плата (брутто)
2000-2800 EUR
Võimalus suurendada progresseeruvalt töötasu vastavalt boonustele
Полная занятость
valmidus välislähetusteks
Время приступления к работе
июль 2019

Kandideerimiseks vajalik esitada CV lainordoy@gmail.com

Срок выдвижения кандидатуры
30.06.2019
Необходимые документы
другое, резюме (CV)
Lisada soovitajad!
Контактное лицо
arendusjuht, Э-почта: hzäTeNDeSJkgzähdUeg