Osaühing Terasman

Регистрационный код: 10750914

CNC metalltöötluspingi operaator

Рабочие обязанности

Meie tootmises on olulisel kohal lehtmetalltöötlemispingid - plasma ja gaasilõikuspink, painutuspink ning valtspink. Otsime oma meeskonda spetsialisti, kes nende hingeelu tunneksid.

Требования к кандидату

Прочие требования
Vajalik on tehniline haridus ja varasem operaatoritöö kogemus ning jooniste lugemise oskus.
Eriti heas kirjas on kandidaadid, kes omavad kogemust rohkem kui ühe pingiga. Töö eeldab ka telfrite ning teiste seadmete kasutamist, milleta tööstuses hakkama ei saa

Stabiilset ja konkurentsivõimelist sissetulekut ning paindlikku tööaega Aravetel asuvas metallitööstuses.

Местонахождение места работы
Järva maakond, Järva vald, Aravete alevik, Tööstuse tee 1
1
Заработная плата (брутто)
1250-1500 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
01.01.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Alo Aasma, tehase juhataja, Телефон: 5599 7763, Э-почта: zhedzzqgzJümNzqgzTdmm