• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Välisministeerium

Регистрационный код: 70002526

Diplomaadid

Рабочие обязанности

Välisministeeriumi meeskonda on oodatud alustavad diplomaadid.

Kui Sulle pakub huvi Balti, Ida-Euroopa, Laheriikide ja Põhja-Aafrika või Lõuna-Aasia regioonis toimuv või Sul on teadmised ja kogemused inimõiguste, Euroopa Liidu, sh Euroopa Liidu õiguse, rahvusvaheliste sanktsioonide, äridiplomaatia, IKT sektori, Eesti e-riigi lahenduste või ÜROga seotud valdkondades, siis ootame Sind kandideerima. Konkursiga soovime täita nii tähtajalisi kui tähtajatuid vakantseid ametikohti Euroopa osakonnas, poliitikaosakonnas, välismajanduse- ja arengukoostöö osakonnas ning juriidilises osakonnas. Tähtajalised ametikohad on seotud ÜRO julgeolekunõukogu mittealalise liikmesusega aastatel 2020-2021.

Diplomaadina osaled välissuhtlemises ja aitad kujundada Eesti välispoliitikat, täpsemalt:
• jälgid oma tegevusvaldkonna teavet ja arenguid;
• analüüsid ja vahendad infot, osaled seisukohtade väljatöötamises;
• koostad ülevaateid ja jutupunkte ning korraldad kõrgetasemelisi visiite ja üritusi.

Требования к кандидату

Прочие требования
Meie ootused Sinule:
• varasem praktika- või töökogemus avalikus teenistuses või rahvusvahelises töökeskkonnas;
• Eesti kodakondsus;
• kõrgharidus (magistrikraad);
• väga hea eesti ja inglise keele oskus (C1), hea teise võõrkeele oskus (B2);
• väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus, analüütiline mõtlemine, koostööoskus ja pingetaluvus;
• vastavus riigisaladusele juurdepääsu loa andmise tingimustele;
• hea (B2) araabia, prantsuse või vene keele oskus annab kandideerimisel eelise

Pakume Sulle võimalust esindada Eestit üle maailma ja panustada Eesti välispoliitikasse. Diplomaatilisel karjääriteel võid kasvada nii suursaadikuks kui multilateraalse organisatsiooni töötajaks. Toetame Sinu arengut nii ministeeriumi sisese rotatsioonisüsteemi kui koolitusvõimaluste ja keskendumist toetava kabinetipõhise töökeskkonnaga Tallinna kesklinnas.

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Islandi väljak 1
Число вакантных рабочих мест
7
Konkursiga soovime täita nii tähtajalisi kui tähtajatuid vakantseid ametikohti.

Palume kandideerimiseks saata e-posti aadressile: personaliosakond@mfa.ee järgmised dokumendid:
• eestikeelne elulookirjeldus (CV) koos motivatsioonikirjaga (sh osakonna või valdkonna eelistus);
• kõrgharidust tõendava dokumendi koopia.

Срок выдвижения кандидатуры
01.11.2019
Marin Õunapuu, spetsialist, Телефон: 637 7189, Э-почта: ymNqeTzhäeqzÕeTDJgZzdmm