Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet

Регистрационный код: 75014965

Direktor

Tallinna Vaimse Tervise Keskuse direktor

Рабочие обязанности

Tallinna Vaimse Tervise Keskus on Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti hallatav hoolekandeasutus, kes pakub ja arendab vaimse tervise teenuseid psüühilise erivajadusega täiskasvanud inimestele ja nende peredele.

Требования к кандидату

Прочие требования
• kõrgharidus;
• vähemalt 2 aastane juhtimisalane töökogemus;
• head teadmised Eesti sotsiaalhoolekande süsteemi korraldusest ja toimimisest;
• hooliv suhtumine psüühilise erivajadusega inimestesse;
• väga head suhtlemisoskused;
• eesti keele oskus C1-tasemel ja vene keele oskus koos ametisõnavara valdamisega;
• väga hea otsustus- ja vastutusvõime;
• kõrge stressitaluvus;
• väga hea meeskonnatöö- ja kaasava töökultuuri loomise oskus;
• tööprotsesside planeerimise, uute lahenduste pakkumise ja muudatuste juhtimise võimekus

Kasuks tulevad teadmised vaimse tervise valdkonnast ja teenuste süsteemist; varasem töökogemus erihoolekande valdkonnas ja inglise keele oskus koos ametisõnavara valdamisega.
Ametikoht pakub vastutusrikast rolli ja väljakutset psüühilise erivajadusega inimestele teenuste osutamisel ja arendamisel

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe tee 50
1
Заработная плата (брутто)
2000-3000 EUR
Время приступления к работе
01.11.2019

Срок выдвижения кандидатуры
29.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Heli Kapral, personali peaspetsialist, Телефон: 6457803, Э-почта: fmhädÕzyNzhJüzhhäTThjdmm