• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Kodulehe logo (ESTBaltic OÜ) https://www.katusepoisid.ee/

Eelarvestaja

Рабочие обязанности

Ehitustööde eelarvete, hinnapakkumiste, prognooshindade koostamine;
ehitusprojekti mahtude arvutamine, jooniste lugemine;
materjalide hinnapakkumiste küsimine;
hankedokumentatsiooni koostamine, meeskonna abistamine erinevates jooksvates küsimustes;
hinnapakkumiste õigeaegne ja nõuetekohane väljastamine;
suhtlemine ja infovahetus klientide ja allhankijatega.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 2 лет
Уровень образования
средне-специальное образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Компьютерная грамотность
специалист
Прочие требования
Ehitusprojektide lugemise oskus;
varasem kogemus hinnakalkulatsioonide koostamisel;
ehitusalast haridust või pikaajalist ehituse kogemust;
kontoritarkvarade kasutamise oskus (MS Office);
heal tasemel eesti keele oskus

Со своей стороны предлагаем

Konkurentsivõimelist töötasu;
Stabiilset, vastutusrikast ja iseseisvat töökohta;
paindlikku töögraafikut;
kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid;
enesetäiendamise- ja arenguvõimalusi;
võimalust osaleda ja rääkida kaasa ettevõtte arendamises.

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Pärnu linn
1
Заработная плата (брутто)
1325 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
26.01.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Erti Tammann, Juhatuse liige, Э-почта: mqü3zhüäUJfeügzähdUeg