• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

TSK Invest OÜ

Регистрационный код: 11973906

Ehitus-remonditööline

Рабочие обязанности

Renoveerimistööde teostamine. Ettevõte teostab renoveerimistöid alates lammutusest kuni lõppviimistluseni, mis sisaldab ka elektri- ja santehnilisi töid.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Прочие требования
Otsime oma kollektiivi positiivse ellusuhtumisega, korrektseid, viisakaid ja oma töös motiveerituid inimesi, kelle isikuomaduste hulka kuuluksid kindlasti ka ausus ja kohusetunne

Pakume omalt poolt meeldivat, ühtset ja korrektset meeskonda. Tööriideid ja läbiräägitavalt paindlikku töögraafikut. Ettevõtte siseseid karjääri- ja arenguvõimalusi.

Местонахождение места работы
Eesti, teostame töid üle Eesti. Töö võib sisaldada lähetusi
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата
pakume heade töötulemuste puhul motiveerivat tulemustasu ja boonussüsteemi.
Полная занятость
Pakume võimalusel painduvat töögraafikut

Ootame Kanditeerijate cv-d koos motivatsioonikirjaga meilile jaanus.tskinvest@gmail.com. Lisaküsimuste puhul helista 5345 2332.

Срок выдвижения кандидатуры
01.07.2020
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Контактное лицо
juhatuse liige, Э-почта: jäägäqüh@qdhzgg@ü@qJgzähdmm