• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tallinna Linnaplaneerimise Amet

Регистрационный код: 75023823

Ehitusprojektide peaspetsialist

ajutiselt äraoleva ametniku asendaja

Рабочие обязанности

• Ehitusloa taotluste, ehitusteatiste ning eskiiside ja ehitusprojektide läbivaatamine;
• töö ehitisregistriga;
• avaldustele ja kaebustele vastuskirjade koostamine

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 2 лет
Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
архитектура и градостроительство
строительство и гражданское строительство
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
E-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara
Прочие требования
Valmisolek meeskonnatööks ja hea suhtlemisoskus;
kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime.

Kasuks tuleb haldusmenetlusega seonduv töökogemus, riiklike ja Tallinna õigusaktide tundmine

Со своей стороны предлагаем

• Mitmekesist ja vastutusrikast tööd;
• arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi;
• toetavat ja sõbralikku meeskonda;
• kaasaegset töökeskkonda;
• töökohta südalinnas;
• põhipuhkust 35 kalendripäeva

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vabaduse väljak 7
1
Заработная плата (брутто)
1400-1500 EUR
Временный

Motivatsioonikiri koos elulookirjeldusega (CV) palume saata hiljemalt 9. septembriks 2019 e-posti aadressil Silva.Pastak@tallinnlv.ee.
Lisainfo e-posti aadressil Helvi.Kork@tallinnlv.ee.

Срок выдвижения кандидатуры
09.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Контактное лицо
Silva Pastak, Э-почта: XähjzdÄzqüzÕJüzhhäTThjdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур