• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Rotaks Lihapood (Osaühing SF Pandivere)

Регистрационный код: 10127457

Ekspediitor

Rotaks lihapoe kaupade müük

Рабочие обязанности

Kastide tõstmine ja transport; positiivsete ostuelamuste loomine klientidele; kaupade ettevalmistamine müügiks, müügiletti ja –saali paigutamine; kliendi vajaduste väljaselgitamine ja soovide täitmine; arveldamine klientidega, kassas oleva raha ning maksekaartidega tasutud arvete vastavuse kontrollimine arvutinäiduga; puhtuse hoidmine.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Водительские права
C, C1, B категория
Прочие требования
Vajalik tervisetõendi olemasolu. Kuna töö käigus tuleb tegeleda ka lihakastide laadimisega, eeldame kandidaadilt head füüsilist vastupidamist, täpne, kohusetundlik, hea pingetaluvusega, viisakas, iseseisev

Tööalast väljaõpet, vahetustega tööd. Korralikku uut tööautot, vajadusel ametikorterit.

Tartu maakond, Tartu vald, Vasula alevik, Rotaks Lihapood / Vasula Lihatööstus
1
Заработная плата
heade töötulemuste eest preemia.
Полная занятость
Kell 07.00-16.00. Töö toimub ka nädalavahetustel.

Срок выдвижения кандидатуры
09.03.2020
Необходимые документы
сопроводительное письмо, резюме (CV)
Контактное лицо
Aare Kalson, Э-почта: zzNmJNeüzÕqdmm