• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Aktsiaselts Elektritsentrum

Регистрационный код: 10166300

Elektrik

Рабочие обязанности

Keskpinge ja madalpinge õhu- ja kaabelliinide ning alajaamade ehitus.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Водительские права
B категория
Прочие требования
Elektriku kutsetunnistus on nõutav. Kasuks tulevad elektrialased töökogemused, C-kategooria autojuhiluba, töökogemus mehhanismide juhtimisel, elektrialased tõendatud kutseoskused, pädevus

Pakume Teile stabiilset töökeskkonda, erialast täiendusõpet, tasemel varustust ja töörõivastust, meeldivat töökeskkonda ja sportimisvõimalusi. Palk kujuneb vastavalt võimekusele ja panusele firma arengusse.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ilmatsalu tn 1a
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
1300 EUR

AS Elektritsentrum on loodud kohaliku erakapitali baasil, elupõliste elektriala spetsialistide poolt, kes on tänaseni ametis ettevõtte juhtivatel ametikohtadel. Algselt viiekümne mehe ja masinaga alustanud kollektiiv on tänaseks paisunud sajani. Lisaks Tallinnas Hiiul, Vääna tänaval asuvale peakorterile on lisandunud osakonnad nii Pärnus kui Tartus.
Oleme üks suurtematest Eestis elektriliinide ja alajaamade ehitusega tegelevatest ettevõtetest.
Alati on meie meeskonda teretulnud töötahtega noored koolilõpetajad ja end juba elektrialal tõestanud töömehed ja mehhanismijuhid.

Срок выдвижения кандидатуры
21.08.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Eiko Selgis, volitatud isik, Э-почта: 8zNü@JmhmÕüNäüqmTüN@gdmm