• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Lääne-Nigula Vallavalitsus

Регистрационный код: 75038598

Eripedagoog

Рабочие обязанности

Lääne-Nigula Vallavalitsus otsib järgmiseks õppeaastaks oma meeskonda eripedagoogi/logopeedi, kelle peamisteks tööülesanneteks on Lääne-Nigula valla haridusasutustes (koolid, lasteaiad) õppivate laste arengu toetamine ja suunamine, kõne arengu toetamine, arvestades õppekava(de) nõuete ja võimalustega; õpioskuste ja arengu taseme hindamine (asjakohase dokumentatsiooni koostamine ja analüüs, edasiste tegevuste planeerimine ja soovituste andmine); sobiliku õpikeskkonna ja õpistrateegiate kavandamine ning läbiviimine lähtuvalt õppija erivajadustest ning õpetamine toetavas ja turvalises keskkonnas. Samuti õpetajate, lapsevanemate ja tugispetsialistide nõustamine lapse arengu- ja õpikeskkonna kujundamisel ning võrgustikutöö koos teiste valdkondade spetsialistidega.

Требования к кандидату

Уровень образования
магистратура
Водительские права
B категория
Прочие требования
Nõuded kandidaadile: erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või eripedagoogi (logopeedi) kutse; B kategooria juhtimisõigus, isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Со своей стороны предлагаем

Omalt poolt pakume:
toetavat ja sõbralikku meeskonda;
meeldivat töökeskkonda;
võimalust osaleda erialastel täiendkoolitustel;
võimalust osaleda haridusvaldkonna tugiteenuste keskuse ülesehitamises.

Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Linnamäe küla, Hansuküla tee 2/1
Время приступления к работе
сентябрь 2019

Konkursil osalemiseks palume esitada sooviavaldus, elulookirjeldus ja erialast haridust tõendatavate dokumentide koopiad 12. juuliks 2019 Lääne-Nigula Vallavalitsusele aadressil Haapsalu mnt 6, Taebla alevik, Lääne-Nigula vald, 90801 Lääne maakond või digitaalselt e-posti aadressile airi.laanemets@laanenigula.ee.
Info: kaie.talving@laanenigula.ee, tel 472 4654.

Срок выдвижения кандидатуры
12.07.2019
Необходимые документы
резюме (CV), сопроводительное письмо, другое
erialast haridust tõendatavate dokumentide koopiad
haridusnõunik, Телефон: 472 4654, Э-почта: ÕzämdüzhjäTkJhzzTmTäk@hzdmm