• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Sanomar Kinnisvarahooldus OÜ http://www.sanomar.ee/

Eripuhastustööline

Рабочие обязанности

Klaaspindade puhastus, eskalaatorite, estakaadide, liftide jms.. süvapesu; fassaadipesu, grafiti eemaldamine, lihtsamad lammutus- ja ehitustööd, ehitusjärgne suurpuhastus jms.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
основное образование
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Прочие требования
Kohusetundlik, töökas ja aus!
Võimeline töötama üksi kui ka koos meeskonnaga

Töölepingut ning TL seadusest tulenevalt, kõiki sotsiaalseid garantiisid;
Hea töö eest väärilist tasu;
Kindlal päeval, kindlat sissetulekut;
Kaasaegseid töövahendeid ja mugavat tööriietust;
Kohapealset professionaalset väljaõpet ja toetavaid kolleege;
Kutseõppe läbimise võimalust töö kõrvalt.

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Paldiski mnt 102, Tallinn, Harjumaa (erinevad objektid)
Число вакантных рабочих мест
4
Заработная плата (брутто)
1000-1400 EUR
Töötasu suurus oleneb oskustest ja töötaja suutlikkusest.
Katseajal 6 €/h
Полная занятость
Tööaeg valdavalt tööpäevadel 9.00-18.00

Eripuhastustööd. e-post info@sanomar.ee

Срок выдвижения кандидатуры
04.01.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Merike Michelson, personaliotsingu ettevõtte esindaja, personalijuht, Телефон: 58148460, Э-почта: gmNäÕmJqzTegzNdmm