• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Sotsiaalkindlustusamet

Регистрационный код: 70001975

Eritaotluste spetsialist

Рабочие обязанности

Meie uuendusmeelses organisatsioonis ootavad Sind järgmised väljakutsed:
• Menetled kooskõlas kehtivate õigusaktidega eritaotlusi, korraldad menetlemisi, vormistad ja edastad otsuseid;
• Sisestad infosüsteemidesse andmeid, muudad neid ja hoiad ajakohasena;
• Nõustad enda pädevuse piires inimesi ja koostööpartnereid.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
Сфера образования
социальная работа и консультирование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui Sul on vähemalt esimese astme kõrgharidus sotsiaalteadustes ja eelnev töökogemus ametikoha töövaldkonnas. Kasuks tuleb varasem kokkupuude taotluste menetlemise ja abivahendite valdkonnaga. Oskad väga hästi eesti keelt, räägid vene või inglise keeles ning kasutad oskuslikult Office’i rakendusi Word, Excel, Outlook. Väärtustame head ja tasakaalukat eneseväljendus- ja suhtlemisoskust, täpsust ja pingetaluvust, oskust lahendada probleeme ja planeerida oma aega ning soovi end erialaselt täiendada

Pakume omalt poolt võimalust valida tulevane töökoht sotsiaalkindlustusameti 17 esinduse hulgast üle terve Eesti. Usume kaasaegsesse paindlikku töökorraldusse ja tagame selle oma töötajatele ka tehniliselt. Meil on 35 kalendripäeva puhkust, haigushüvitis ja suure organisatsiooni hüved ja arenguvõimalused.

Eesti, võimalust valida tulevane töökoht sotsiaalkindlustusameti 17 esinduse hulgast üle terve Eesti
Возможность удаленной работы

Saada kandideerimiseks oma CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt
07.08.2019 CV-Online või CV Keskus tööportaalide kaudu või aadressil cv@sotsiaalkindlustusamet.ee märgusõnaga „Eritaotluste spetsialist“. Lisainfo triin.teresa.veensalu@sotsiaalkindlustusamet.ee.

Срок выдвижения кандидатуры
07.08.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Triin Teresa Veensalu, Juhtivspetsialist, Телефон: +372 5301 6998, Э-почта: üNääTdümNmqzdjmmTqzh@JqeüqäzzhÕäTDh@qü@qzgmüdmm