• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Rotaks Lihapood (Osaühing SF Pandivere)

Регистрационный код: 10127457

Farmioperaator

Pandivere seafarm

Рабочие обязанности

Sigade hooldamine, söötmisseadmete jälgimine, ruumide koristamine, sigade laadimine, loomade sorteerimine ja ümberajamine, loomade heaolu jälgimine.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
Компьютерная грамотность
начальный уровень
Прочие требования
Kohusetundlik, töökas, kiire; talub füüsilist koormust; valmisolek meeskonnatööks; sõbralikkus ja abivalmidus; hea pingetaluvus.

Ootame tööle noort tublit töötajat, pakume korralikku palka, kui amet selge ja töötulemused olemas. Meie poolt on tööriietus, pakume hulgihindadega müügiks sealihatooteid. Töötajate käsutuses on ettevõtte puhkekompleks Peipsi ääres, kus saab puhkamas käia.

Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Pandivere küla, Pandivere Seafarm
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
700-1400 EUR
Töötasu on tükitöö alusel ja palga suurus oleneb töö tulemuslikkusest.
Полная занятость
Tööpäev algab 07.00- 16.00. Jooksev töögraafik.
Работа по сменам
Да

Võimaldatakse väljaõpe.

Срок выдвижения кандидатуры
31.03.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Aare Kalson, Juhatuse liige, Э-почта: aare [ä] rotaks [dot] ee