• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tallinna Vangla

Регистрационный код: 70001113

Finants- ja majandusosakonna juhataja

Asenduskoht

Рабочие обязанности

Finants- ja majandusosakonna põhiülesanded on hoolitseda kinnipeetavate ja vahistatute eluruumide ja toitlustamise nõuetekohasuse eest, korraldada kinnipeetavate isikuarve pidamist, kinnipeetavate tööhõivet, vangla transporditeenindust, säästlikku majandamist ning vangla ehitiste hooldamist ja remontimist, tagada kinnipeetavate ja vahistatute isiklike asjade lao toimimine ning töö- ja tuleohutuse tagamine asutuses.

Osakonnajuhataja põhiülesanne on tagada finants- ja majandusosakonnale pandud ülesannete õiguspärane, täpne ja õigeaegne täitmine.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
Сфера образования
финансы, бухгалтерия
экономика
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
OLED SOBIV KANDIDAAT, KUI:
• Sul on kõrgharidus (soovitatavalt majandusalane)
• oled orienteeritud meeskonnatööle ja Sul on juhtimisalane töökogemus vähemalt 2 aastat
• Sul on hea eestvedamisoskus ning oskus planeerida ja korraldada tööprotsesse
• valdad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel
• oled hea analüüsivõimega ning oskad kasutada teksti- ja tabeltöötlusprogramme
• Sul on hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
• oled innovaatilise mõtteviisiga, teotahteline ning võimeline kohanema muudatuste ja ootamatute olukordadega
• Sul on laitmatu taust

KASUKS TULEB:
• teadmised kinnisvarahoolduse valdkonnas
• teadmised avaliku sektori/riigiasutuse juhtimispõhimõtetest

Со своей стороны предлагаем

• töötasu alates 1743 eurot kuus
• 35 päeva põhipuhkust aastas
• hüvitist alates teisest haiguspäevast
• arenemis- ja koolitusvõimalusi ning huvitavat ja arendavat tööd
• võimalust töötada koos teotahteliste ja motiveeritud kolleegidega
• tasuta sportimisvõimalusi
• turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda Eesti moodsaimas kinnipidamisasutuses

Местонахождение места работы
Harju maakond, Rae vald, Soodevahe küla, Linnaaru tee 5
1
Заработная плата (брутто)
1743 EUR
Временный

CV ja põhjalik motivatsioonikiri palume saata märksõnaga “FMO JUHT” Tallinna Vangla aadressil Linnaaru tee 5, Rae vald, Soodevahe küla, 75322 või e-posti aadressile talv.cv@just.ee.
Lisainfot küsi julgelt mobiil: 56616720 või tel: 6127532

Срок выдвижения кандидатуры
27.11.2019
Teele Elvest, Personali valdkonna peaspetsialist, Телефон: 612 7620, Э-почта: ümmhmdmhjmqüJO@qüdmm