• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

Регистрационный код: 70005967

Finantsosakonna toetuste finantsarvestuse peaspetsialist

Рабочие обязанности

PRIA finantsosakond otsib oma meeskonda toetuste finantsarvestuse peaspetsialisti.
Finantsosakonna peaspetsialisti töö eesmärgiks on toetuste väljamaksetega seotud finantsarvestuse teostamine sh kliendipõhine toetuste nõuete ja kohustuste tehingute kontrollimine, töölehtede koostamine ja finantskannete raamatupidamisprogrammi sisestamine, e-riigikassas tehingute kontrollimine ning nõuete laekumiste arvestus. Täpsed kohustused ja tööülesanded lepitakse kokku ametijuhendis.

Требования к кандидату

Прочие требования
Hea kandidaat soovib töötada numbritega ja oskab kasutada Excelit numbrite töötlemiseks, ta on kiire ja loogilise mõtlemisega, peab kinni tähtaegadest, on täpne ja kohusetundlik, iseloomult sõbralik ja valmis töötama meeskonnas.
Oled sobiv kandidaat, kui omad erialast haridust ja laiemaid teadmisi raamatupidamise valdkonnast; Sulle meeldivad numbrid ja täpsus;
Sulle meeldivad uued väljakutsed ja oled iseseisev ning kiire õppija, oskad oma tööd ja aega planeerida; Sulle meeldib teha tööd arvutiga ja tutvud meelsasti uute IT süsteemide ja aruandluskeskkonnaga; oskad kasutada MS Office programme, eriti hästi Excelit; oled sõbralik, vastutus- ja kohustundlik; Sulle meeldib tööd teha meeskonnas; Sul on valmisolek töötada arenevas keskkonnas ja soovid muutuste ning arengutega kaasa minna.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus avaliku sektori finantsvaldkonnas; eelnev töökogemus avaliku sektori IT-programmidega sh e-arvekeskus, RTIP, SAP BO; eelnev töökogemus dokumendihaldussüsteemidega

Head meeskonda; huvitavat ja arendavat tööd ning eneseteostusvõimalust; kaasaegset töökeskkond; 35 kalendripäeva põhipuhkust aastas; meeskonna poolset toetamist ja juhendamist; täiendavat motivatsioonipaketti, kust igaüks leiab endale midagi sobivat.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 4
1
Заработная плата (брутто)
1100 EUR
Nimetatud palk kehtib peale katseaja edukat läbimist.

Kandideerimisavaldus ja CV palume saata aadressil konkurss@pria.ee hiljemalt 26.05.2019.
Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave http://www.pria.ee/et/pria/privaatsuspoliitika/.

Срок выдвижения кандидатуры
26.05.2019
Необходимые документы
другое, резюме (CV)
kandideerimisavaldus
Liisi Ots, personaliosakonna peaspetsialist, Телефон: 737 1343, Э-почта: ÕeTÕ@NqqJyNäzdmm