• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Pärnu Haldusteenused

Регистрационный код: 75038471

Haldusspetsialist

Рабочие обязанности

Pärnu Haldusteenuste hallata olevate majade korrashoid (küttesüsteemide ettevalmistus kütteperioodiks, vee- ja soojavee kanalisatsioonitorustike hooldus- ja remonttööd, elektrikilpide, juhtmestiku, valguse hooldus, katusekatete korrashoid, sadevee äravoolutorustike hooldus, sanitaarseadmete remont- ja korrashoid. Vajalike remonttööde hinnapakkumiste võtmine ja esitamine, alltöövõtjatega suhtlemine. Igapäevaselt vajalike tööde korraldamine ja teostamine. Majade hooldusaktide täitmine.Võimalusel ise jooksvate väiksemamahuliste remonttööde teostamine või remonttööde organiseerimine.
Talvesadamas vajalike remonttööde teostamine, ettevalmistus kevadhooajaks (vesi, elekter jms). Talveperioodiks valmistumine (jää tekkimisel kai kinnituskettide veest väljavõtt, kinnitamine kai külge), vajalike remonttööde korraldamine.
Kalmistutel ja parkides olevate seadmete/taristu osade hooldus ja korrashoid. Kaevude ülevaatus, vajadusel puhastamine. Talveperioodiks pumpade demontaaž, vajalikud hooldustööd, kevadine montaaž.

Требования к кандидату

Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Soovitatav eelnev töökogemus mõnes antud valdkondadest. Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus. Autojuhiluba on tööks vajalik. CV-d saates lisada märksõna "haldusspetsialist"

Со своей стороны предлагаем

Kõik tööks vajalik tööandja kulul; lisakoolitused.

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Pärnu linn
1
Заработная плата (брутто)
900-1000 EUR
Tööaeg E-R, vastavalt vajadusele ja kokkuleppele vahel ka nädalavahetustel või õhtusel ajal.

Срок выдвижения кандидатуры
14.04.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Riho Lääts, Asutuse esindusõiguslik isik, Телефон: 526 3877, Э-почта: äTZeJfzhD@qümmT@qmDdmm