• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Järveküla Kool (Järveküla Kool)

Регистрационный код: 75039310

Haldustöötaja

Рабочие обязанности

Tehnosüsteemide korrashoiu ja hooldusega seotud tööd, inventari remont ja hooldus, lihtsamate ehitustööde teostamine, igapäevaste haldusalaste küsimuste operatiivne lahendamine, osalemine ürituste ettevalmistustöödel sh mööbli teisaldamine ja kooli personali abistamine jooksvatel töödel.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Водительские права
B категория
Прочие требования
Kandidaadilt ootame:
Head suhtlusoskust ja eesti keele oskust, meeskonnatöö oskust, tehnilist taiplikkust ja planeerimisoskust, teadmisi ja kogemusi ehitusvaldkonnas, oskust töötada iseseisvalt ja kohusetundlikkust, korrektsust ning aktiivsust

Uut ja innovaatilist modernset töökeskkonda, tähtajatut töölepingut, koolielust tulenevat paindlikku tööaega, soodustusi sportimiseks ja toitlustuseks.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Reti tee 20
1
Заработная плата (брутто)
825 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
14.04.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Sven Naarits, Haldusjuht, Телефон: 55640996, Э-почта: qjmTdTzzNäüqJOzNjmÕShzdmD@dmm