Sillamäe Gümnaasium

Регистрационный код: 75037920

Haridustehnoloog

osalise või täiskoormusega, töö eesti keeles

Рабочие обязанности

Sillamäe Gümnaasiumi e-gümnaasiumi loomine, õpetajate nõustamine e-kursuste loomisel, e-õppe keskkonna arendamine,
Võimalik e-kursuste läbiviimine õpilastega nt arvuti kasutamine uurimistöö koostamisel jt.

Eesmärgiks on gümnaasiumi statsionaarsele õppe, eriti aga mittestatsionaarsele õppe õpilastele võimaldada e-õpet, e-kursuseid, samuti e-keskkonda, mis toetab õpetajate tööd.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
бакалавриат
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
английский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Компьютерная грамотность
эксперт
andmebaaside haldus, e-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara, programmeerimine, riistvara haldus ja paigaldus, serveri haldus, võrgu administreerimine
Прочие требования
Kõrghariduse olemasolu, soovitavalt ka pedagoogi kvalifikatsioon. Töökogemus IT- alal , õpiobjektide loomise kogemus, IT-alane kompetentsus ja analüüsioskus.

Vajalik meeskonnatöö oskus, süsteemsus, suhtlemisoskus ning sobiv kandidaat peab olema aus, kohusetundlik, täpne, vastutustundlik, algatusvõimeline ja loov

Со своей стороны предлагаем

Paindlikku töökorraldust, väärilist tasu, huvitavat tööd

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Sillamäe linn, Viru pst 26
Возможность удаленной работы
1
Заработная плата
töötasu sõltub töökoormusest. Võimalik tulemustasu.
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
Tööaeg ja töökorraldus kokkuleppel
Время приступления к работе
август 2021

Kandidaadil esitada avaldus direktori nimele, CV, motivatsioonikiri, kvalifikatsiooni ja keeleoskustaset kinnitavad dokumendid (koopiad).
Dokumendid võib esitada ka digitaalselt aadressil silgymnpersonal [ä] gmail [dot] com, märgusõnaga “haridustehnoloog”.
Dokumendid palume esitada kuni 20.05.2021.a.

Срок выдвижения кандидатуры
20.05.2021
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Arno Kaseniit, Телефон: 53363381, Э-почта: silgymnpersonal [ä] gmail [dot] com