• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Hestia Hotel Laulasmaa Spa (Baltic Beach Holding OÜ)

Регистрационный код: 12080955

Hestia Laulasmaa Spa toateenija

Рабочие обязанности

Töö sisuks on hotelli numbritubade ja abiruumide korrashoid ja õigeaegne ettevalmistus klientide majutamiseks ning teenindamiseks.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
эстонский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
Компьютерная грамотность
начальный уровень
Прочие требования
Oled sobiv kandidaat, kui Sulle meeldib puhtus, oled kohusetundlik, sõbralik, paindlik, usaldusväärne, korrektne, tähelepanelik, oma töös kiire ja orienteeritud meeskonna headele tulemustele. Oled valmis töötama graafiku alusel ja ka nädalavahetustel

Tööd toetavas ja sõbralikus kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, ööbimisvõimalusi tööpäevadel, vee- ja saunakeskuse kasutamise võimalust ning palju teisi oma töötaja soodustusi.

Местонахождение места работы
Eesti, Puhkekodu tee 4, Laulasmaa, Harju maakond 76702
Полная занятость
Работа по сменам
Да

Pakume töötajatele ka majutusvõimalust, mistõttu ootame inimesi kandideerima üle Eesti.

Срок выдвижения кандидатуры
16.03.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Perenaine, Телефон: 687 0867, Э-почта: gzNäÕzdüzÕqJfmqüäzfeümhqdUeg