• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tallinna Ettevõtlusamet

Регистрационный код: 75023817

Hinna ja tarbijakaitse osakonna juhataja

Рабочие обязанности

• osakonna üldjuhtimine;
• tarbijakaitsealane nõustamine ja kaubandustegevuse järelevalve;
• linna asutuste teenuste hindade kooskõlastamine;
• koostöö tarbijakaitse valdkonnas teiste linna ja riigi ametiasutustega;
• osakonna pädevusse kuuluvate õigusaktide väljatöötamine.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 3 лет
Уровень образования
магистратура
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
английский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
• juhtival ametikohal töötamise kogemus;
• tarbijakaitse ja kaubandustegevuse valdkonda puudutavate õigusaktide ja põhimõtete tundmine;
• hea pingetaluvus, korrektsus ning suhtlemis- ja eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas;
• algatus- ja analüüsivõime;
• võime töötada iseseisvalt ja meeskonnas;
• kohaliku omavalitsuse ülesannete ja pädevuse tundmine;
• vastab teenistusse astumiseks avaliku teenistuse seaduse § 14 ja 15 sätestatud nõuetele;

Kasuks tuleb riikliku järelevalve läbiviimise kogemus

Со своей стороны предлагаем

• huvitavat tööd ning toetavat meeskonda;
• enesetäiendus- ja koolitusvõimalusi;
• töökohta pealinna südames;
• konkurentsivõimelist palka;
• 35 kalendripäeva pikkust puhkust.

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vabaduse väljak 7
1
Заработная плата (брутто)
2000-2400 EUR
Время приступления к работе
август 2019

Motivatsioonikirja koos CV-ga palume saata hiljemalt 3. juuniks 2019 e-posti aadressil helena.pukk@tallinnlv.ee
Lisainformatsioon: Helena Pukk – peaspetsialist, telefon 640 4218

Срок выдвижения кандидатуры
03.06.2019
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Helena Pukk, peaspetsialist, Телефон: 6404218, Э-почта: fmhmTzdy@ÕÕJüzhhäTThjdmm