EURES Soome

Hooajatööline

Seasonal workers for the farms in Southwest Finland

Рабочие обязанности

Edela-Soome tööturuamet ehk TE Office on välja kuulutanud suuremahulise konkursi hooajatööliste leidmiseks Turku piirkonna põllumajandusettevõtetesse: marja- ning köögiviljafarmidesse.

Vajatakse nii marja- kui ka köögiviljakorjajaid (maasikad, vaarikad, mustikad, herned, kurgid jt).

Antud ametikohtadel on võimalik töötada inglise keele oskuse baasil ehk soome keele oskus ei ole nõutav.

Majutus korraldatakse taludes.

Several different farms and gardens in Southwest Finland in Turku region are looking for seasonal workers for the summer season.

Most of the available jobs are for berry (strawberry, raspberry and blue berries), peas, cucumbers and vegetable pickers.

In these jobs you can work in English and the accommodation is arranged at the farms.

Требования к кандидату

английский - желательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
финский - желательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Прочие требования
Kasuks tuleb eelnev talutöö kogemus, kuid kõige olulisem on motivatsioon, valmisolek füüsiliselt raskeks tööks ning võimalus viibida Soomes kogu töölepingu vältel.

Nõutav EU kodakondsus.

Experience of working at the farms is a plus, but most important is the motivation to do this physical work and to be able to work for the whole contract.

EU citizenship required

Местонахождение места работы
Soome, Turku piirkond
Число вакантных рабочих мест
30
Заработная плата
According to the Industrial Union collective agreement.
Starting from 8,71€ hour gross or 1.00€ per kg (strawberries), for trainees a bit lower.
More information on https://bit.ly/2zUPGVx
Полная занятость
Around 40 hours a week.
Временный

Kandideerimiseks palume saata CV ning motivatsioonikiri inglise või soome keeles aadressile euresed@tootukassa.ee.

Motivatsioonikirjas palume vastata järgmisele küsimusele "Please show your motivation, why you are interested to work at the farms in Finland?".

Срок выдвижения кандидатуры
08.07.2020
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Контактное лицо
EURES nõustaja, Э-почта: m@NmqmDJüeeü@Õzqqzdmm