Iru Hooldekodu

Регистрационный код: 75019264

Hooldaja

Рабочие обязанности

Eakate klientide hooldamine ja põetamine Iru Hooldekodus sisaldab järgmisi tegevusi: klientide suunamine juhendamine ja abistamine nende igapäevaelu toimingutes nagu hügieenitoimingud/pesemine, vajadusel mähkmete vahetamine, riietamine, abi söötmisel, abistamine liikumisel, sõbraliku ja turvalise elukeskkonna tagamine, suhtlemine klientidega nii eesti kui ka vene keeles, hooldustöö dokumenteerimine.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
русский - обязательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
Компьютерная грамотность
начальный уровень
Прочие требования
• Eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil.
• Hea meeskonnatöö ja suhtlemisoskus.
• Soov inimesi aidata.

Tööle asumiseks on vajalik kehtiv tervisetõend, kehtiva kriminaalkaristuse puudumine.
Eelistatud on kandidaadid, kellel on hooldustöötaja kutseharidus, -kutse või on läbinud hooldustööalaseid täiendkoolitusi vähemalt 80 tunni ulatuses

• Tööd graafiku alusel vahetustega (vahetused 12 tundi või 24 tundi).
• Põhipalk 750-900 eurot (põhipalk sõltub kvalifikatsioonist ja põhipalgale lisandub öösel ja pühadel töötamise tasu).
• Erialast täiendkoolitust
• Vajadusel väljaõpet kohapeal
• Töötervishoiuarsti teenust
• Puhkust 28 kalendripäeva aastas (alates 01.01.2019 35 kalendripäeva aastas)

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Hooldekodu tee 2/1, buss 29 väljub Viru Keskuse terminaalist. Peatuse nimetus Iru Hooldekodu
Число вакантных рабочих мест
10
Заработная плата (брутто)
750-900 EUR
Bruto töötasule lisandub lisatasu öötöö ja riigipühal tehtava töö eest
Полная занятость
Töövahetused algavad kell 7.00
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Vaata lisaks meie kodulehelt: http://www.iruhk.ee/

Срок выдвижения кандидатуры
08.11.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Inga Kurismann, personalijuht, Э-почта: .Tkzdu@NäqgzTTJäN@fÕdmm