Käru Südamekodu OÜ

Регистрационный код: 14551979

Hooldaja

abihooldustöötaja, põetaja

Рабочие обязанности

Eakate hooldamine ja põetamine. Suhtlemine klientidega ja nende lähedastega. Abistamine liikumisel ja füüsilise aktiivsuse tagamisel.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Kandideeri meile, kui oled tolerantne, kohusetundlik, sõbralik ja empaatiavõimeline; oled hea suhtlemisoskuse ja koostöövõimega, soovid inimesi aidata ja ennast arendada.
Kasuks tuleb hooldustöötaja töökogemus; hooldustöötaja kutsetunnistus või tunnistus hooldaja täienduskursuste kohta.
Vajalik COVID immuniseerimise tõend või valmisolek vaktsineerimiseks.

Väljaõpet töökohal, tähendusrikast tööd ja väärtuslikku töökogemust, sõbraliku töökeskkonda, toetavat ja uuendusmeelset meeskonda; ühiselt tähtpäevade tähistamist, paar korda aastas ühisüritusi või väljasõite ning erialaseid täiendkoolitusi. Vajadusel sõidukompensatsiooni. Kaugelt tulijatele pakume majutusvõimalust.

Местонахождение места работы
Järva maakond, Türi vald, Käru alevik, Sepikoja tn 1
Число вакантных рабочих мест
3
Заработная плата (брутто)
840 EUR
Põhitasule lisandub lisatasu erinevate töökohustuste täitmise eest.
Полная занятость
paindlik tööaeg graafiku alusel

Срок выдвижения кандидатуры
28.12.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Heili Burmeister, juhataja, Телефон: +372 517 2057, Э-почта: heili [ä] sudamekodud [dot] ee

Знаете ли вы, что при поддержке кассы по безработице у части работающих людей есть возможность приобрести новые навыки?