• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Lääne-Nigula Vallavalitsus

Регистрационный код: 75038598

Hooldekodu juhataja

Oru Hooldekodu

Рабочие обязанности

Lääne-Nigula valla Oru hooldekodu töö juhtimine ning tegevuse korraldamine. Õigusaktidega hooldekodule pandud ning vallavanema poolt määratud ülesannete täitmise tagamine.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Kõrgharidus, juhtimiskogemus (soovitavalt sotsiaaltöö, haldusjuhtimise, meditsiini või majanduse alal), valdkonnaga seotud seadusandluse tundmine, teadmised personalitööst, tööseadusandlusest ja eelarve koostamisest, projektijuhtimise ja finantsvahendite taotlemise kogemus, B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõiguse olemasolu, meeskonnatöö oluliseks pidamine, eesti keele ja vene keele valdamine suhtlustasandil, oskus kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid, arvutiprogramme ja andmebaase.
Kasuks tuleb oskus mõelda suurelt ja tegutseda kiirelt, hariduslik või tööalane kokkupuude hooldusvaldkonnaga, teadmised vananemise psühholoogiast, võimalus kasutada isiklikku sõiduautot tööülesannete täitmiseks, tugev stressitaluvus ja mitmekülgne suhtlemisoskus, oskus teha tööd nii iseseisvalt kui ka meeskonnas, oskus olla empaatiline kui ka juhtimises tõhus

Mitmekülgset ja huvitavat tööd, võimalust eneseteostuseks, töötasu alates 1300 eurost kuus, toetavat kollektiivi nii hooldekodus kui ka vallavalitsuse süsteemis, võimalust panustada kohaliku hoolekandesüsteemi arengusse.

Местонахождение места работы
Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Linnamäe küla, Räägu/1
1
Заработная плата (брутто)
1300 EUR
Время приступления к работе
сентябрь 2020

Kandideerijail saata avaldus, elulookirjeldus ja motivatsioonikiri (mis sisaldab ka visiooni hooldekodu arendamisest) hiljemalt 14. juuniks 2020 kell 12.00 aadressil airi.laanemets@laanenigula.ee.
Info Mariel Kõrgemägi mariel.korgemagi@laanenigula.ee või Maarika Maripuu maarika.maripuu@laanenigula.ee

Срок выдвижения кандидатуры
14.06.2020
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Airi Läänemets, abivallasekretär, Телефон: 53315157, Э-почта: zäNädhzzTmgmüqJhzzTmTäk@hzdmm