• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Helme Pansionaat AS

Регистрационный код: 12594424

Hooldusjuht

Рабочие обязанности

Sinu ülesandeks on klientide ootustest ja vajadustest lähtuva hooldusprotsessi terviklik kõrgetasemeline juhtimine. See hõlmab hooldusüksuse igapäevase töö korraldamist, töötajate juhendamist, kvaliteedikontrolli ja tagasiside andmist, tööd dokumentidega, juhendmaterjalide väljatöötamist, hooldusvahendite tagamist jms. Oma ametipositsioonilt kuulud Sa ettevõtte juhtgruppi. See tähendab võimalust osaleda kogu kompleksi terviklikus arendamises.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Sobiv kandidaat omab meditsiinialast haridust või hooldaja tase 4 kutset. Oled töösse suhtumisega kõigile positiivseks eeskujuks, väärtustad koostööd, ei karda vastutust, oled väga hea läbirääkija

Ühte võtmeisiku rolli meie organisatsiooni kujundamisel; eneseteostust koos sinna juurde kuuluva vastutusega; häid töötingimusi, korralikku töötasu; tööaega esmaspäevast reedeni.

Местонахождение места работы
Valga maakond, Tõrva vald, Helme alevik, Kooli tn 1
1
Заработная плата (брутто)
1000 EUR
Полная занятость
E-R kl 8-16
Время приступления к работе
январь 2021

Срок выдвижения кандидатуры
24.10.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Peeter Arro, Телефон: 766 9761, Э-почта: info [ä] helmepansionaat [dot] ee