Medipower OY on spetsialiseerunud tervishoiuala tööjõurendi ja tööjõuvahendamise teenustele Soomes.

Hooldusõde

Рабочие обязанности

Tavapärane igapäevane patsiendi hooldustöö puuetega inimeste 25-kohalises hooldusüksuses.
Enamus elanikke on ratastoolis ning seetõttu on kasutusel mitmeid erinevaid abivahendeid.

Требования к кандидату

Сфера образования
уход за пожилыми людьми и инвалидами
финский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования
Hooldustöötaja kutseharidus 120 ÕN.
Soome Valvira kutsekvalifikatsiooni tunnustamine „Lähihoitaja“ kutsele.
Kasuks tuleb: kogemused puuetega inimeste hoolduses; "lääkelupa" olemasolu; kehtivad vaktsineerimised; võimalus alustada tööd kiiresti.

Aitame vajalike registreerimiste tegemisel ametnike juures ja vajadusel elukoha otsimisel.

Местонахождение места работы
Soome, Iisalmi
1
Заработная плата (брутто)
1964
Lisanduvad Soome töölepinguseaduse järgi lisad õhtuse, laupäevase ja pühapäevase töö eest.
Bruto min. 12,05 Eur/h.
Полная занятость
38,25 tundi nädalas
Работа по сменам
Да
Временный
Tähtajaline 6. kuuks.
Sobivusel võimalus hiljem tähtajatu töölepingu vormistamiseks.

Kandideerimiseks palume saata CV aadressile elise.nieminen@medipower.fi.
Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles.
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust ja lepitakse kokku vestluse aeg Tallinna kontoris.

Срок выдвижения кандидатуры
23.06.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Elise Nieminen, HR-konsultant, Телефон: +372 5130161, Э-почта: mhäqmdTämgäTmTJgmDäyeVmNdZä