• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

aktsiaselts RAIT

Регистрационный код: 10152828

Höövlijuht

Рабочие обязанности

Höövlijuhi töö põhieesmärgiks on nõutud kvaliteedi ning parameetritega toodangu valmistamine. Põhiülesandeks on automaatse höövelliini höövli seadistamine vastavalt etteantud töökäsule ning seadistaja/teritaja poolt valmis pandud programmile.

Требования к кандидату

Уровень образования
профессиональное образование без среднего образования
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Kohusetundlikkus, täpsus ja kiirus; tahe õppida ja areneda koos meeskonnaga. Eelistame kandidaate, kellel on teadmised puidu omadustest ja/või varasem tootmistöö kogemus

Ettevõttesiseseid arenguvõimalusi; võimalust töötada Euroopa moodsaimal höövelliinil; põhitasu pärast väljaõpet alates 1300 eurot (bruto), millele lisandub mahutasu; nädalavahetusel töötamise lisatasu; nooruslikku, sõbralikku ja toetavat meeskonda; toetust sportimiseks, tervise edendamiseks, lapse sünni puhul; kaasaegseid töö- ja olmetingimusi ning korralikke töövahendeid.

Tartu maakond, Kambja vald, Reola küla, Unipiha tee 20, 10 km Tartu kesklinnast
1
Заработная плата (брутто)
1300 EUR
Põhitasule lisandub mahutasu, nädalavahetusel töötamise lisatasu, ööajale (kl 22-02) jäävate töötundide lisatasu.
Töö toimub 8,5 tunnistes vahetustes graafiku alusel E-P (vahetused 8:00-17:00 ja 17:00-02:00). Väljaõpe ettevõttes kohapeal.
Работа по сменам
Да

Kandideerimiseks palun saada oma CV hiljemalt 26.veebruariks 2019 e-postile sille.rell@raitwood.ee märgusõnaga „höövlijuht“ või kandideeri läbi tööotsingu portaali CV Keskus. Lisainfo: personalijuht Sille Rell tel 505 3582.

Срок выдвижения кандидатуры
05.04.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Sille Rell, personalijuht, Телефон: 5053582, Э-почта: qähhmdNmhhJNzäüVeeDdmm