• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

OÜ Vindor

Регистрационный код: 11966450

Höövliliini operaator

Рабочие обязанности

Tootmisliini (uus WEINIG profileerimis automaat) seadistamine ning töös hoidmine; toorme ja toodangu kvaliteedi kontrollimine jt. jooksvad tööd liini tööshoidmisel.

Требования к кандидату

Прочие требования
Ootame endaga liituma edumeelseid ja väljakutsetele avatud inimesi, kellel on soov asjatundlikus meeskonnas saavutada püstitatud eesmärke. Sul on hea tehniline taip, oled kiire ja täpne.
Omad töökogemust puidutootmises; soov õppida ja areneda;
oled kohusetundlik ja soovid teha meeskonnatööd

Со своей стороны предлагаем

- Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
- Toetavat meeskonda
- Motiveerivat töötasu, tootlikkusest sõltuvat lisatasu
- Põhjalikku väljaõpet kohapeal
- Kaasaegseid töövahendeid
- Huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd
- Ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi
- Kollektiivpuhkus suvel ja jõulude ajal

Местонахождение места работы
Rapla maakond, Kehtna vald, Keava alevik, Koogimäe tee 7
1
Заработная плата
alates 1500.00 €/kuus
Полная занятость
Töö kahes vahetuses esmaspäevast reedeni:
I vahetus - 6.00-14.45; II vahetus -14.45-23.30.
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
16.02.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
personal, Телефон: 53080085, Э-почта: ümhhäg@qmDJjäTDeNdmm