• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Viru Vangla

Регистрационный код: 70008144

Huvijuht-raamatukoguhoidja

Рабочие обязанности

Huvijuhi-raamatukoguhoidja peamised ülesanded kinnipeetavate taasühiskonnastamise toetamine läbi
arendava huvitegevuse, kultuuri- ja spordiürituste korraldamise ning kirjanduse kättesaadavuse tagamise

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
- Sul on kõrgharidus
- oskad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel ja vene keelt kesktasemel (B2) koos ametialase sõnavara valdamisega
- Sinu tugevuseks on hea organiseerimisvõime, suhtlemisoskus, pingetaluvus ja ajaplaneerimisoskus
- oled valmis tööks kinnipeetavatega

Со своей стороны предлагаем

• Töötasu 1100 eurot kuus
• 35 päeva põhipuhkust aastas
• huvitav ja arendav töö
• meeldiv ja sõbralik kollektiiv
• hüvitist alates teisest haiguspäevast
• tasuta sportimisvõimalused (jõusaal, jooga jne)
• maitsvad ja taskukohased toidud personalisööklas
• turvaline ja kaasaegne töökeskkond

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Ülesõidu tn 1/1
1
Заработная плата (брутто)
1100 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
30.06.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Gea Roost, personali peaspetsialist, Телефон: 6637815, Э-почта: jäN@jdUjJO@qüdmm