Tallinna Vangla

Регистрационный код: 70001113

Ida-Harju Kriminaalhooldusosakonna vanemkriminaalhooldusametnik

Рабочие обязанности

Ametikoha põhieesmärgiks on kohtlemismudeli alusel kõrge ja väga kõrge kohtlemisvajadusega kriminaalhooldusaluste käitumise ja nendele kohtu või prokuröri poolt pandud kohustuste täitmise kontrollimine ning kriminaalhooldusaluste sotsiaalse kohanemise soodustamine eesmärgiga mõjutada neid hoiduma süütegude toimepanemisest.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
русский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
• laitmatut tausta
• kriminaalhooldusametniku tööstaaži koos katseaja eduka läbimisega vähemalt 8 kuud kolme aasta jooksul
• akadeemilist või rakenduskõrgharidust sotsiaaltöö, sotsiaalteenuste, psühholoogia, kasvatusteaduste, korrektsiooni - või õiguse valdkonnas
• sõltuvusprobleemidele, sotsiaalsete oskuste arendamisele ja vägivalla vähendamisele suunatud programmi (programmide) läbiviimise oskust ja kogemust või valmisolekut programmide läbiviimiseks
• arvuti kasutamise oskust ja valmisolekut kaasaegsete digilahenduste kasutamiseks

Со своей стороны предлагаем

• töötasu 1315-1450 eurot kuus (bruto)
• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• arengu- ja koolitusvõimalusi
• haigushüvitist alates teisest haiguspäevast
• meeldivat ja sõbralikku kollektiivi ning meeldejäävaid ühisüritusi
• 35 kalendripäeva puhkust

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tartu mnt 85
1
Заработная плата (брутто)
1315-1450 EUR

CV ja kandideerimisavalduse palume saata märksõnaga “I-H VANEMAMETNIK” Tallinna Vangla aadressil Linnaaru tee 5, Soodevahe küla, Rae vald, 75322 või e-posti aadressil talv.cv@just.ee
Lisainfot küsi julgelt mobiil: 53008904 või tel: 612 7741

Срок выдвижения кандидатуры
20.08.2020
Teele Elvest, Personali valdkonna peaspetsialist, Телефон: 612 7620, Э-почта: üzhjdUjJO@qüdmm