• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Kaitsevägi

Регистрационный код: 70008641

IKT-spetsialist

Рабочие обязанности

Mereväe infosüsteemide loomine, kontrollimine, hooldamine.
Mereväebaasi ja laevastiku sisemise arvutipargi haldamine.
IKT alaste varade üle arvestuse pidamine.
IT eeskirjade täitmine ja nende kontroll.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 2 лет
Уровень образования
средне-специальное образование
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
английский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
эксперт
Прочие требования
IT-alast kesk-eriharidust ning eelnev töökogemus antud erialal vähemalt 2 aastat.
IT riist- ja tarkvara üldiste ning spetsiifiliste tööpõhimõtete tundmist.
MS Office, operatsioonisüsteemide ja rakendustarkvara kasutamise, paigaldamise ja häälestamiseoskust.
Vastavust riigisaladusele juurdepääsu õiguse andmiseks esitatavatele nõuetele.
Intellektuaalset võimekust, avatust ja uuendusmeelsust.
Lugupidavat suhtumist kolleegidesse ning oskust nendega oma teadmisi jagada.

KASUKS TULEB
Kaitseväe tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide ning asjaajamiskorra tundmine.
Teadmised ametikoha töövaldkonnas NATO ja teiste rahvusvaheliste julgeoleku- ja kaitseorganisatsioonide tööpõhimõtetest ja eesmärkidest

Со своей стороны предлагаем

Põhipuhkust 35 päeva aastas
Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd koos arenguvõimaluste ning erialaste täienduskoolitustega
Suurepäraseid sportimisvõimalusi
Usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn
1
Заработная плата (брутто)
1775 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
06.10.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Daisi Želizko, Volitatud isik, Телефон: 51939039, Э-почта: DzäqädxmhäxÕeJÕNzdmm