• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Kaitsevägi

Регистрационный код: 70008641

Infoseire spetsialist

Рабочие обязанности

MILLINE ON TÖÖ, MIS SIND OOTAB?

Sa kogud informatsiooni kasutades selleks tipptasemel tehnoloogiat
Sa analüüsid kogutud infot ja otsid välja olulise, kasutades selleks spetsiifilisi töövahendeid ja meetodeid
Sa osaled kogutud informatsiooni põhjal temaatiliste ülevaadete ja analüüside koostamises
Sa hindad kogutud andmete väärtust ning annad soovitusi tehnoloogia tõhustamiseks

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
немецкий - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
русский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
MILLISED SINU TEADMISED JA OSKUSED ON OLULISED?

Sa tunned huvi maailmas toimuva vastu;
Sulle meeldib otsida, analüüsida ja sünteesida infot ning leida seoseid infokildude vahel;
Sul on tehnilist taipu;
Sul on kõrgharidus või selle puudumisel varasem töökogemus informatsiooniga ümberkäimise vallas (soovitavalt infoteaduste, ajakirjanduse, ühiskonnateaduste, kommunikatsiooni erialal);
Sa oskad erinevaid võõrkeeli:
vene ja inglise keele oskus B2 tasemel (sisu mõistmine C1 tasemel);
kasuks tuleb teis(t)e keel(t)e oskus – saksa keel, hiina keel, araabia keel, ukraina keel, läti keel jne.

Ametikoht eeldab püsivust ja keskendumisvõimet, igapäevast iseseisvalt töötamise oskust kõrvuti valmisolekuga panustada koostöösse, otsustusjulgust

Со своей стороны предлагаем

MIDA SULLE PAKKUME?

Võimalust panustada Eesti ning NATO turvalisusse
Toetust sõbralikelt ja asjalikelt kolleegidelt
Spetsiifilisi koolitusi sh ka väljaspoolt Eestit
Teadmistele, oskustele ja tulemustele vastavat õiglast töötasu
Puhkust 35 kalendripäeva aastas
Spordikulude hüvitamist

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn
1
Заработная плата (брутто)
1800 EUR
Время приступления к работе
февраль 2020

Срок выдвижения кандидатуры
20.12.2019
Heidi Toomse, nõunik, Телефон: 53022554, Э-почта: fmäDädüeegqmJÕNzdmm