• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Keskkonnaamet

Регистрационный код: 70008658

Infosüsteemide peakasutaja

Рабочие обязанности

Keskkonnaameti keskkonnakasutuse valdkonna infosüsteemide (IS) haldamine, sh nende
seadistamine, parendamine, asjakohasena hoidmine, andmeväljavõtete koostamine.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
естественные и точные науки
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Компьютерная грамотность
специалист
Прочие требования
Kõrgharidus loodus- ja täppisteaduste valdkonnas;
• teadmised tarkvara arendustsüklist ja kasutajatoe korraldamisest;
• väga hea arvuti kasutamise oskus;
• õppimisvõime ja arenemistahe ning lahendustele orienteeritud analüüsioskus;
• algatusvõime ja meeskonnatöö oskus;
soovitavalt üldine huvi uuenduste vastu, sh arendada ja parendada e-teenuseid;
• soovitavalt äriprotsesside kaardistamise ja infosüsteemide administreerimise kogemus

Со своей стороны предлагаем

• Võimalusi ja eneseteostust keskkonnavaldkonnas;
• toetavat ja professionaalset meeskonda;
• paindlikku töökorraldust ja võimalust töötada meelepärases Keskkonnaameti kontoris üle Eesti;
• terviseedendamise võimalusi ja 35 päevast puhkust kalendriaastas.

Eesti, Väljavalitud kandidaadil on võimalik töötada endale sobivas Keskkonnaameti kontoris üle Eesti
1
Заработная плата
Palk täiskohal on 1450 eurot (bruto), katseajal lahutame 10%.
Полная занятость
Pakume võimalust ka osaliseks koormuseks.

Kui meie kuulutus tekitas Sinus huvi, siis saada palun motivatsioonikiri koos CV-ga aadressile cv@keskkonnaamet.ee hiljemalt 2. oktoobriks 2019.

Küsimustele vastab meeleldi keskkonnaosakonna juhataja Rein Kalle +372 506 3384

Срок выдвижения кандидатуры
02.10.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Sigrit Mäetagas, personali peaspetsialist , Телефон: 56934626, Э-почта: UjJÕmqÕÕeTTzzgmüdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур