• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tartu Vangla

Регистрационный код: 70006056

Inspektor

Tähtajaline ametikoht

Рабочие обязанности

Inspektori töö sisuks on olla esmaseks ühenduslüliks kinnipeetava ja vangla vahel (dokumendihaldus), aidata vangistusega seotud igapäevaküsimuste lahendamisel ning toetada kinnipeetavate õiguskuuleka käitumise kujunemist.

Требования к кандидату

русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Kõrgharidus vangla-, politseiametniku erialal või muu kõrgharidus ning laitmatu taustaga;
kõrgtasemel eesti keele oskusega;
aus, kindlameelne ja hea pingetaluvusega;
hea suhtlemis- ja arvutikasutusoskusega;
heas füüsilises vormis.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus vanglaametnikuna; vangistust ja vanglateenistust reguleerivate õigusaktide tundmine ning vene keele oskus suhtlustasandil

Huvitavat ja vastutusrikast tööd pere- ja töötajasõbralikus asutuses;
töötasu erialase hariduseta 850 eurot (bruto), erialase haridusega 1105 eurot (bruto);
professionaalset ja toetavat meeskonda ning meeleolukaid ühisüritusi;
võimalust enesearenguks ning laias valikus koolitusi; vähemalt 35 päeva puhkust;
tasuta sportimisvõimalusi nii vanglas kohapeal kui ka väljaspool vanglat.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Turu tn 56
1
Заработная плата (брутто)
850-1105 EUR
Временный
ajutise tähtajalise iseloomuga

CV palume saata hiljemalt 25.08.2020 märksõnaga “INSPEKTOR“ Tartu Vangla aadressil Turu 56 Tartu 51004, või e-posti aadressile tartuv [dot] cv [ä] just [dot] ee. Lisainformatsioon telefonil 7 500 817. www.facebook.com/tartuvangla.

Срок выдвижения кандидатуры
25.08.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Kristin Piik, personali peaspetsialist, Телефон: 7500817, Э-почта: kristin [dot] piik [ä] just [dot] ee