• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tartu Vangla

Регистрационный код: 70006056

Inspektor-kontaktisik

Рабочие обязанности

Inspektor-kontaktisiku töö sisuks on olla esmaseks ühenduslüliks kinnipeetava ja vangla vahel, aidata vangistusega seotud igapäevaküsimuste lahendamisel ning toetada õiguskuuleka käitumise kujunemist.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования
Sobiv kandidaat on omandanud kõrghariduse vangla- või politseiametniku erialal ning laitmatu taustaga; kõrgtasemel eesti keele oskusega;
aus, kindlameelne ja hea pingetaluvusega;
hea suhtlemis- ja arvutikasutusoskusega;
heas füüsilises vormis ning valmis seda kehaliste katsetega tõestama.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus vanglaametnikuna;
vangistust ja vanglateenistust reguleerivate õigusaktide tundmine ning vene keele oskus suhtlustasandil.

Ootame Sind kandideerima, kui pead oluliseks turvalist ja toetavat töökeskkonda, oled julge, teotahteline ning lojaalne riigile

Huvitavat ja vastutusrikast tööd pere- ja töötajasõbralikus asutuses;
töötasu erialase haridusega 1500 eurot (bruto);
professionaalset ja toetavat meeskonda ning meeleolukaid ühisüritusi;
võimalust enesearenguks ning laias valikus koolitusi;
vähemalt 35 päeva puhkust;
tasuta sportimisvõimalusi nii vanglas kohapeal, kui ka väljaspool vanglat.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Turu tn 56
1
Заработная плата (брутто)
1500 EUR

CV palume saata hiljemalt 30.08.2020 märksõnaga “INSPEKTOR-KONTAKTISIK“ Tartu Vangla aadressil Turu 56 Tartu 51004 või e-posti aadressile tartuv [dot] cv [ä] just [dot] ee. Lisainformatsioon telefonil 7 500 817. www.facebook.com/tartuvangla.

Срок выдвижения кандидатуры
30.08.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
personali peaspetsialist, Телефон: 7500817, Э-почта: kristin [dot] piik [ä] just [dot] ee