• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Viru Vangla

Регистрационный код: 70008144

Inspektor-kontaktisik (AVO)

Asenduskoht

Рабочие обязанности

Inspektor-kontaktisiku peamised ülesanded on kinnipeetavate õiguskuulekale käitumisele suunamine läbi kinnipeetava kohta info omamise, vangistuse ja esmaste sotsiaalse toimetulekuga seonduvate küsimuste lahendamine, nende kriminogeensete riskide maandamiseks tegevuste planeerimine ning nende läbiviimise tagamise juhtimine.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
Сфера образования
охрана общественного порядка, аварийно-спасательная служба
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
OOTAME SINDA KANDIDEERIMA, KUI:
• Sul on omandatud sisekaitseharidus (rakenduskõrgharidus vangla- või politseiametniku erialal)
• oskad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel
• oled väga hea enesevalitsemisoskusega, aus ning võimeline töötama pingeolukorras tulemuslikult
• oled väga hea probleemikäsitlus-, eneseväljendus- ja suhtlusoskusega
• oled heas füüsilises vormis

Со своей стороны предлагаем

MIKS LIITUDA MEIE MEESKONNAGA?
• töötasu alates 1800 eurot
• põhipuhkus 35 päeva
• haigushüvitis, hambaravi- ja prillide hüvitis
• huvitav ja arendav töö
• karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalus
• võimalus liituda vangla eriüksusega
• tasuta sportimisvõimalusi (ujula, jõusaal, MMA jne)
• turvaline ja kaasaegne töökeskkond

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald
1
Заработная плата (брутто)
1800 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
01.10.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
peaspetsialist, Телефон: 6637815, Э-почта: jäN@jdUjJO@qüdmm