• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Viru Vangla

Регистрационный код: 70008144

Inspektor-korrapidaja abi

Рабочие обязанности

Inspektor-korrapidaja abi põhiülesanded juhtida ja kontrollida järelevalvetoimkondade tööd. Korraldada ja
tagada kinnipeetavate järelevalve ning seadusega sätestatud kinnipidamise tingimuste täitmine

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
Сфера образования
охрана общественного порядка, аварийно-спасательная служба
русский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
OOTAME SINDA KANDIDEERIMA, KUI:
• Sul on omandatud kõrgharidus korrektsiooni või politseiametniku erialal
• valdad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel
• tunned vangistust, riigiasutuse asjaajamist jms reguleerivaid õigusakte
• oled algatus- ja organiseerimisvõimega ning oskad protsesse välja töötada ja juhtida
• oled täpne, korrektne ja usaldusväärne
• tead esmaabi- ja elustamisvõtteid ning oskad anda esmaabi
• oled heas füüsilises vormis

Со своей стороны предлагаем

MIKS LIITUDA MEIE MEESKONNAGA?
töötasu alates 1739 eurot
põhipuhkus 35 päeva
karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalus
võimalus liituda vanglate relvastatud üksusega
haigushüvitis, hambaravi- ja prillide hüvitis
tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, MMA jne)
turvaline ja kaasaegne töökeskkond

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald
1
Заработная плата (брутто)
1739 EUR
Полная занятость
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Срок выдвижения кандидатуры
11.10.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
peaspetsialist, Телефон: 6637815, Э-почта: viruv [dot] cv [ä] just [dot] ee