• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tallinna Vangla

Регистрационный код: 70001113

Inspektor-üksuse juhi abi

Рабочие обязанности

Ametikoha põhieesmärgiks on üksuse juhti toetavad tegevused tagamaks üksuse tõrgeteta töö, sealhulgas üksusele seatud eesmärkide täitmise koordineerimine ja üksuse tööd puudutava statistiliste näitajate haldamine. Üksuse juhi abil on oluline roll omavahelise koostöö ja ühtse meeskonnatunde kujundamisel ja säilitamisel.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
OOTAME SIND KANDIDEERIMA, KUI
• Sa omad kõrgharidust.
• Sul on hea organiseerimis- ja analüüsivõime
• Sa omad võimet töötada stabiilselt ja tulemuslikult pingeolukorras, planeerida tööprotsesse, seada prioriteete
• Sulle on arvutiga töö tuttav
• Sa oled hea suhtleja
• Sul on kõrge enesedistsipliin

• Töötasu erialase haridusega (politsei, korrektsioon) alates 1150 eurot kuus (bruto)
• Toetavat ja asjalikku meeskonda
• Huvitavat ja mitmekesist tööd
• Arenemis- ja koolitusvõimalusi
• 35 päeva puhkust
• Tasuta sportimisvõimalusi ja treeninguid
• haigushüvitist alates esimesest haiguspäevast
• Võimalust isiklikuks arenguks

Местонахождение места работы
Harju maakond, Rae vald, Soodevahe küla, Linnaaru tee 5
1
Заработная плата (брутто)
1150 EUR

CV ja kandideerimisavalduse palume saata märksõnaga “JUHI ABI” Tallinna Vangla aadressil Linnaaru tee 5, Soodevaheküla, Rae vald, 75322 või e-posti aadressil talv.cv@just.ee
Lisainfot küsi julgelt mobiil: 54004993 või tel: 6127621

Срок выдвижения кандидатуры
04.11.2019
Teele Elvest, Personali valdkonna peaspetsialist, Телефон: 612 7620, Э-почта: ümmhmdmhjmqüJO@qüdmm