• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Paide Linnavalitsus

Регистрационный код: 77000246

Isiklik abistaja

Рабочие обязанности

Isikliku abistaja teenuse osutamisel abistatakse teenuse saajat tegevustes, mille sooritamiseks vajab isik puude tõttu füüsilist kõrvalabi. Isiklik abistaja aitab isikut tema igapäevastes tegevustes (liikumisel, söömisel, toidu valmistamisel, riietumisel, hügieeni- ja majapidamistoimingutes, muudes toimingutes). Isiklik abistaja aitab puudega inimesel endal tegutseda, st isik ja isiklik abistaja tegutsevad koos.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования
Isikliku abistaja töös on väga olulised isikuomadused: hea suhtlemisoskus, empaatiavõime, rahulikkus, oskus kuulata, optimism, kohusetundlikkus

Paindlikku tööaega kokkuleppel kliendiga. Töö käsunduslepingu alusel.

Местонахождение места работы
Järva maakond, Paide linn, Paide linn
1
Заработная плата (брутто)
83 EUR
3.48 eurot/tund
Рабочее время
Частичная занятость (ca 24 tundi kuus)
Временный

Срок выдвижения кандидатуры
05.07.2020
Необходимые документы
другое
Sooviavaldus
Marit Leppoja, sotsiaaltöö spetsialist, Телефон: 5837 6056, Э-почта: gzNäüdhmyyeOzJyzäDmdmm