• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Регистрационный код: 70003218

IT- ja äriprotsesside spetsialist

Рабочие обязанности

Sinu ülesandeks on Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti teenustega seotud protsesside kirjeldamine ning parendamine. Analüüsid protsesside tõhusust ning teed ettepanekuid nende paremaks toimimiseks. Samuti algatad ja juhid asutuse IT-arendusprojekte, täidad IT-süsteemide peakasutaja rolli ning otsid nutikaid digilahendusi, mis aitavad meie teenuseid veelgi efektiivsemaks ja mugavamaks teha.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
английский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
OLED SOBIV KANDIDAAT:
- kui omad varasemat kogemust IT- arendusprojektide algatamisel ning juhtimisel
- mõistad IT- süsteemide toimimisloogikat ning oled tegelenud IT- süsteemide administreerimisega
- omad protsesside kirjeldamise ja visualiseerimise kogemust
- märkad ebaefektiivsust ja näed parendusvõimalusi
- oled uuendustele orienteeritud, väärtustad koostööd ja tulemuslikkust
- omad kõrgharidust
- Sind iseloomustab väga hea analüüsivõime ja pingetaluvus ning oskad heal tasemel eesti ja inglise keelt

Со своей стороны предлагаем

PAKUME SULLE:
- huvitavat ja vastutusrikast tööd Eesti ühes mõjukamas järelevalveasutuses
- võimalust anda oma panus efektiivsete järelevalveprotsesside kujundamisse ning olla uute IT lahenduste eestvedajaks
- võimalust panustada TTJA strateegiliste eesmärkide saavutamisse
- asjatundlikke ja pühendunud kolleege
- 35-päevast põhipuhkust ning koolitus- ja sportimisvõimalusi

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pronksi tn 12

Kui Sa tunned, et just Sina võiksid kuuluda meie meeskonda, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri koos
palgasooviga hiljemalt 25. augustiks cv@ttja.ee.
Info tööpakkumise kohta: arendusjuht Teele Tohver, 667 2072, teele.tohver@ttja.ee

Срок выдвижения кандидатуры
25.08.2019
Teele Tohver, arendusjuht, Телефон: +3726672072, Э-почта: ümmhmdüefjmNJüüOzdmm