• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Osaühing MANPOWER

Регистрационный код: 11052968

Manpower on 1948. aastal USA-s loodud maailma juhtivaid personalifirmasid, mis tegeleb töötajate värbamise ja rendiga ning pakub personalitöö valdkonnas erinevaid kliendikeskseid lahendusi. Manpoweril on 82 riigis üle 4100 kontori, mille kaudu teenindatakse 400 000 klienti ja leiab tööd üle 5 miljoni inimese aastas. Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

IT TUGIISIK

Рабочие обязанности

Sinu ülesanneteks on hoida töös kontori ja tootmise arvutitöökohad ning võrguseadmed, riistvara paigaldamine, tarkvara installeerimine ning arvutite hooldus.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
английский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui sul on IT alane kõrgharidus ja/või varasem töökogemus IT tugiisikuna, tunned hästi Windows operatsioonisüsteemi, oled töötanud TCP/IP võrkudega, oskad hästi eesti ja inglise keelt. Lisaks oled hea suhtleja, kohusetunldik ning iseseisev.

Pakume Sulle huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes, toetavat kollektiivi, väljaõpet ja head palka.

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Pärnu linn

Срок выдвижения кандидатуры
29.10.2019
Helen Ruud, personaliassistent, Телефон: 630 6565, Э-почта: fmhmTdN@@DJgzTyeVmNdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур