• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Keskkonnaamet

Регистрационный код: 70008658

Jahinduse spetsialist

Lapsehoolduspuhkusel viibiva ametniku asendaja

Рабочие обязанности

➞ maaomanike ja jahimeeste nõustamine;
➞ kiskjakahjude hindamine või hindamise korraldamine;
➞ jahindusnõukogude ettevalmistamine;
➞ jahipiirkonna kasutusõiguse lubade väljastamine ja muutmine;
➞ jahipidamise ja ulukite lisasöötmise korraldamine ja kooskõlastamine kaitsealadel;
➞ metssea ja suurkiskjate küttimisandmete koondamine;
➞ asutuse teiste struktuuriüksuste nõustamine jahinduse küsimustes.
Ametikoha täpsemad tööülesanded on kirjeldatud ametijuhendis, mis on kättesaadav Keskkonnaameti kodulehelt.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
естественные и точные науки
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
tekstitöötlus, tabelarvutus, geoinfosüsteemid
Прочие требования
➞ kõrgharidus loodusteaduste valdkonnas;
➞ töökogemus kiskjakahjude hindamisel;
➞ eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
➞ ametikohal vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus (tekstitöötlus, tabelarvutus, geoinfosüsteemid);
➞ hea suhtlemisoskus ja valmisolek avalikeks esinemisteks;
➞ hea töövõime, sealhulgas võime stabiilselt ja kvaliteetselt töötada ka pingeolukorras;
➞ B-kategooria juhiluba

Со своей стороны предлагаем

➞ Meie trumbiks on meie inimesed! Toetavad ja
sõbralikud kolleegid on päriselt ka olemas!
➞ Meid iseloomustavad selged eesmärgid ja kindel
palgasüsteem - meie tulemusjuhtimise süsteemi
kiidavad teisedki!
➞ Tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid,
sest kiitust ei ole kunagi liiga palju!
➞ Pakume arendavaid koolitusi ja paindlikku tööaega,
mis võimaldab paremini ühildada tööd ja vaba aega.
➞ Kasutame kaasaegset tehnoloogiat ja rakendame
kaugtöö tegemise võimalust.
➞ Meie juures saad puhata 35 kalendripäeva; hoolime
oma töötajate tervisest ning toetame tervise
edendamist!

Местонахождение места работы
Eesti, Keskkonnaameti Jõhvi, Rakvere või Jõgeva kontor
1
Заработная плата (брутто)
1100 EUR
Временный
Lapsehoolduspuhkusel viibiva ametniku asendusaja

Küsimustele vastab meeleldi jahinduse ja vee-elustiku büroo juhataja Aimar Rakko +372 5306 9104.
CV koos motivatsioonikirjaga palume saata hiljemalt 16. juuniks 2020 e-posti aadressile cv@keskkonnaamet.ee

Срок выдвижения кандидатуры
16.06.2020
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Контактное лицо
personali peaspetsialist , Э-почта: UjJÕmqÕÕeTTzzgmüdmm